Gün
Saat
Dakika
Saniye
%50 İndirim süresi doldu

ÖZEL TEKLİF – WooComin’da %50 Tasarruf Edin – Sınırlı Süreli İndirim!

Neden Bir E-Ticaret Paketi Satın Almalısınız?

Artık dijital çağa girmiş bulunmaktayız ve kendimiz uyum sağladığımız gibi firmalarımızın da dijital çağa ayak uydurması için en temel adım e-ticaret’tir.

Günümüz dünyasında artık iki dünya var olmuş durumda, sanal ve gerçek dünya!

Sanal dünya biraz daha fazla artık ön plana çıkmış durumda. Artık bireyler genel olarak alışverişlerini internet üzerinden yapıyor ve her geçen gün E-Ticaret sitelerine verilen önem git gide artıyor. Bulunduğumuz çağın içerisinde artık E-Ticaret’e sizde adım atarak dijital tarafınızı WooComin ile güçlendirebilirsiniz!

Sahi, neden e-ticaret? Aslında bu sorunun belirli ve net bir cevabı yok. Müşterilere sağladığı kullanım kolaylığının yanı sıra, firmanın elde ettiği kazanç ve geri dönüşüm oranının yüksekliği gibi detaylar e-ticareti tercih sebebi kılan özellikler arasında sayılabilir.

Satın aldığınız paketlerimize göre Temel Tema tasarımları, Özel Tema Tasarımları, Ücretsiz eğitim, Sınırsız E-posta gibi avantajlara sahip olursunuz. Fiyatlandırmamızı incelemek ve paketlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

E-Ticaret paketlerinin avantajlarından bir diğeri ise sosyal medyanıza özel hazırladığımız pazarlamaya yönelik fotoğraflar olmasıdır. Müşteri kalite arar ve kaliteli fotoğraf ise ürünü satar.

Her şeyden önemlisi kendi e-ticaret sisteminizi oluşturunca pazaryerlerinin komisyonları olmayacağı için, gelir miktarınız yüzdelik olarak artış göstermekte olacak “SEO” ile güçlendirdiğimiz altyapınız sayesinde organik trafikler alarak reklam maliyetlerinizi düşürdüğümüz için buda size giderleriniz yönünden bir nebze rahatladığı için yeni ürün tedariklerinde sıkıntı çekmemiş olacaksınız ve pazaryerlerindeki ürünlerinizi kendi web sayfanızda daha düşük ücrete satarak rakiplerinize fark yaratacaksınız ve daha birçok özellikleri ile WooComin E-ticaret paketini alarak sizde bu avantajlar faydalanabileceksiniz.

Seo ne işe yarar diye bir soru sorabilirsiniz, SEO (Search Engine Optimization) denir, Türkçe tabir ile (Arama Motoru Optimizasyonu) dur, reklamlarınız bütçeniz kadar etkili olacaktır ve geçicidir reklamlar, reklam ücretlerini ödemediğiniz taktirde reklam paylaşımlarınız kesilecektir fakat SEO da böyle bir şey söz konusu değildir, Seo Gruplarından size uygun hizmeti sağlaya biliriz ve bunu WooComin ile çok daha güçlü olacaktır seo grupları aşağıda belirtildiği gibidir size uygun seo grubunu seçtikten sonra size sadece arkanıza yaslanıp sonuçları görmek kalıyor.

  • Yerel SEO (Local SEO)
  • Klasik SEO (Global SEO)
  • Uluslararası SEO (International SEO)

Seo grupları bu şekildedir size uygun paketi seçerek WooComin ile birlikte çok daha güçlü hale gelecektir.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Müşteri Yorumları
Bülten Aboneliği

Haber & Duyuru ve Blog yazılarımızdan ilk sizin haberiniz olsun istiyorsanız bültenimize abone olun!

en uygun e-ticaret sisteminden

daha fazlası ?

Türkiye'nin E-Ticaret mağduriyetini gidermek için woocomin Furkan Sağlam ve Mavis Agency tarafından geliştirilmiştir.

E-Ticarete bir adım kaldı

Bilgilerinizi iletin

Subscribe to get 15% discount